Otel Dolunay Hikayemiz


Dünyada bulunduğu kentin simgesi olmuş pek çok otel var. DOLUNAY Otel de 1983'den bu yana, yeşille mavinin buluştuğu Karadeniz kıyısında, Muhteşem manzarası ile anılarda yer etmiş eşsiz bir tesis...

Kendine özgü atmosferiyle Fatsa'ya 3km. mesafede huzur içinde tatilinizi geçirebileceğiniz Otel DOLUNAY sizlere oniki ay hizmet vermekte. Fatsa'nın çarşısına ve iş merkezine beş dakikada ulaşabilirsiniz. Standart olarak düzenlenmiş, 16 odası ile butik bir oteldir. Her odasında T.V., telefon, kablosuz internet, balkon, oda servisi, uydu yayınları, split klimasıyla rahat, sakin bir tatil geçirebilirsiniz. Tesisimizde 24 saat resepsiyon, bar ve restaurant hizmeti alabilirsiniz. Dolunay Otel, kablosuz internet kullanımı dahil her türlü teknik donanıma sahip çok amaçlı salonları ve barı ile iş toplantılarınız için de ideal bir mekan. Karadenizin nefis ürünlerinin sunulduğu ünlü restaurant da çatımız altında hizmet verdiği için siz konuklarımıza çok çok yakın.

Fatsa'nın en seçkin ve sakin yerinde kurulmuş olan Dolunay Otel güler yüzlü, titiz, konuksever personeli ile yıl boyu sizi ağırlamaktan kıvanç duyacaktır.

NEDEN OTEL DOLUNAY

Kendine özgü atmosferiyle, Fatsa'ya 3km. mesafede, huzur içinde tatilinizi geçirebileceğiniz otelimiz sizlere yılın her günü hizmet veriyor.

Dolunay Otel

Tanıtım Videomuz